Technika grzewcza

Technika grzewcza to szeroko pojęta gama produktów, które są związane z centralnym ogrzewaniem w Twoim domu. Chodzi zarówno o źródła ciepła, czyli kotły i piece, które zasilają grzejniki, a także bojlery i zbiorniki do przechowywania ciepłej wody użytkowej. W ofercie znajdą Państwo również niewielkie ogrzewacze przepływowe do kuchni, łazienki i domków letniskowych, naczynia przeponowe ciśnieniowe i otwarte, grzałki do bojlerów oraz wszystkie akcesoria związane z montażem i poprawnym użytkowaniem powyższych produktów. Gwarantujemy szybką i bezproblemową realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny.

Kotły i kominki
Do integralnych elementów systemów grzewczych należą kotły centralnego ogrzewania. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne modele na ekogroszek oraz ekologiczny pellet, a także powszechnie stosowane kotły gazowe kondensacyjne jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne.
Nowością w naszej ofercie są zyskujące coraz większą popularność kotły elektryczne i indukcyjne. Posiadamy w asortymencie rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom różnych użytkowników.

Wszystkie urządzenia grzewcze spełniają wymagania najwyższej 5-klasy emisji spalin, Ecodesign oraz kwalifikują się do dofinansowań z programu Czyste Powietrze 2.0.

Uzupełnieniem naszej oferty są kominki wolnostojące oraz wkłady kominkowe.

Grzejniki
Zapewniają przyjemne ciepło w pomieszczeniach, a dzięki atrakcyjnemu designowi mogą stać się integralnym elementem wystroju wnętrza. U nas wybierzesz grzejniki panelowe stalowe lub aluminiowe żeberkowe, które znajdą swoje miejsce w salonie lub innych pomieszczeniach gospodarstwa, czy biura. Do łazienek proponujemy szereg grzejników drabinkowych, a dla szukających inspiracji mamy katalog grzejników dekoracyjnych w różnych kolorach i kształtach.

Pompy ciepła
W czasach dynamicznych zmian cen w branży energetyki oraz wątpliwej dostępność opału co raz więcej klientów rozgląda się za alternatywnym źródłem ciepła, które będzie ekologiczne i wysoko efektywne.
Wychodząc na przeciw klientom stale powiększamy katalog z pompami ciepła przeznaczonymi do podgrzewania ciepłej wody oraz jednostki przystosowane do podgrzewania c.w.u. oraz centralnego ogrzewania.

Bojlery i wymienniki C.W.U.
Z powodzeniem zajmujemy się doborem i sprzedażą wymienników ciepłej wody użytkowej, które służą do do podgrzewania wody. Posiadamy w asortymencie bojlery poziome, wiszące, a także egzemplarze gazowe i elektryczne o zróżnicowanych parametrach i wydajności.

Co raz częściej w nowym budownictwie stosuje się pionowe,stojące zbiorniki wyposażone w dodatkowe wężownice, które pozwalają na podłączenie kilku źródeł ciepła i gwarantują dostęp do ciepłej wody bez przerwy.

Nagrzewnice i kurtyny
Nie mogło zabraknąć w naszej ofercie nowoczesnych rozwiązań w zakresie techniki grzewczej. Proponujemy bowiem nagrzewnice i kurtyny, które zapewniają optymalną ochronę przed zimnem w miejscach przenikania mas powietrza, np. przy wejściu, na halach przemysłowych, itp.

Podgrzewacze przepływowe
Przygotowaliśmy w ofercie rozwiązania, które zapewniają poniesienie temperatury wody w krótkim czasie. Oferujemy podgrzewacze przepływowe elektryczne i gazowe o odmiennych parametrach technicznych, co determinuje obszar ich zastosowania. Mogą być użyte w kuchni, łazience, itp.

Zbiorniki i naczynia
Przygotowaliśmy produkty, które zapewnią optymalną ochronę instalacji przed niebezpiecznym wzrostem ciśnienia. Dostępne w ofercie zbiorniki wyrównawcze oraz naczynia przeponowe CO i CWU, gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i znajdują uniwersalne zastosowanie.

Grzałki i akcesoria
Posiadamy w ofercie produkty, które pozwolą przyspieszyć podgrzewanie wody. Proponujemy grzałki elektryczne kompatybilne z większością bojlerów. Przygotowaliśmy też duży wybór akcesoriów przeznaczonych do utrzymania i eksploatacji instalacji grzewczych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.